Future Soldier - exhibition and conference logo
Blogger Facebook LinkedIn Twitter You TUBE 
Načítám...
Home / conference / why / lcg2

Proč se zúčastnit?

FSEC 2012 pořádá několik konferencí, které se zabývají záležitostmi zásadního významu a dotýkající se zájmů vystavovatelů i návštěvníků. Hlavními přednášejícími budou jak zástupci obranného průmyslu a ozbrojených sil, tak členové mezinárodních organizací, vědci i media.

Setkání pracovní skupiny NATO LCG - Land Engagement

Setkání NATO pracovní skupiny LCG - Land Engagement

LCG - Land Engagement na Combat Manoeuvre se bude konat současně s Future Soldier 2012. Tohoto setkání se zúčastní delegáti z více než padesáti zemí NATO, PfP a ostatních zemí. (Rakousko, Belgie, Kanada, Česká Republika, Dánsko, Estonsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Itálie, Island, Litva, Nizozemí, Norsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Spojené státy a Velká Británie)

Hlavním tématem setkání LCG - Land Engagement:
• bojová vozidla
• podpůrná vozidla

včetně zbraňových systémů a munice pro tyto systémy, podpůrných systémů, budoucího vozidla a charakteristik jeho zkoušek a norem, které se na toto vozidlo vztahují

LCG - Land Engagement rovněž vyhledává partnery v následujících oblastech:
• zbraňové systémy a podpůrné systémy
• vzájemná zaměnitelnost a zlepšování munice
• definování charakteristik budoucího vozidla a norem, které se na toto vozidlo vztahují
• definování a organizace zkoušek

Pro případné dotazy kontaktujte:
Martina Ondkova
T: +420 221 602 362
E: martina@natoexhibition.org

Oficiální zahajovací ceremoniál

Oficiální zahajovací ceremoniál na Future Soldier 2012 představí nejdůležitější témata, se který posluchače seznámí jak pořadatelé akce, tak zástupci ministerstva obrany, zástupci NATO a ostatních významných mezinárodních organizací.

Tato část programu je přístupná všem účastníkům FSEC 2012.

Konference „Future of Cyber“

Mezinárodní Konference „Future of Cyber“
17. – 18. října 2012 (Praha 9 – Letňany)

Vážené dámy a pánové, obchodní partneři,

dovolte mi Vás pozvat na konferenci "Future of Cyber", která se uskuteční při příležitosti desátého výročí Mezinárodní vojenské výstavy FUTURE SOLDIER 2012, zaměřené na podporu technologií v obraně a bezpečnosti. Konference se koná v PVA EXPO Praha Letňany 17. - 18. října 2012.

Konference je organizována AFCEA a Pracovní skupinou kybernetické bezpečnosti AFCEA Czech Chapter ve spolupráci se světovými odborníky na kybernetickou bezpečnost. Konference je pod záštitou ministra obrany RNDr. Alexandra Vondry.

V době rychlého vlivu informací na celou společnost a rostoucího bezpečnostního rizika na internetu a sociálních sítích poskytnou mluvčí a účastníci diskuze všeobecný přehled všem odborníkům zabývajícím se obranou a bezpečností. Během konference promluví též národní a mezinárodní odborníci ohledně budoucích strategií, misí a obchodních příležitostí v sektoru obrany a bezpečnosti.

Kybernetický prostor nezná hranice a každý jsme jeho součástí, každý z nás v něm má svoji další identitu a někdy ne jen jednu. Tento virtuální svět čím dále tím více ovlivňuje náš skutečný, reálný život. Život nejen jednotlivce, ale i život celé společnosti. Dosavadní známé závislosti lidstva na kyslíku, potravě či energiích doplňuje nyní nově o závislost na technologiích. Novým rysem této závislosti je i rozsah možných dopadů na celkové fungování našeho způsobu života a řízení sociálního a ekonomického chodu společnosti. Možnost ovlivňování společenských hodnot, zejména v kontextu velmi nízkých prostředků nutných na jejich ovlivnění, aktivizuje vlády všech vyspělých zemí se na toto ohrožení důsledně připravovat.

Součástí konference bude i představení nově vznikajícího centra kybernetické bezpečnosti. Zástupci NBÚ a další hosté zodpoví na otázky týkající se připravovaného zákona o kybernetické bezpečnosti, jakož i představí své budoucí záměry v oblasti ochrany kritické infrastruktury, všeobecného vzdělávání a v dalších oblastech.

Nedílnou součástí konference bude i praktická demo ukázka kybernetických útoků, metodologie útoku a obrany, prezentace moderních řešení pro oblast kybernetické bezpečnosti jakož i prezentace závěrů akademických projektů zabývajících se ochranou komunikační infrastruktury a informačních technologií. Praktická ukázka je organizována pod odbornou záštitou společnosti Deloitte & Touche, jednoho z hlavních partnerů akce.

Pod patronací společnosti Deloitte ukáže Andras Kabai, uznávaný mezinárodní expert v oblasti zabezpečení IT, simulovaný útok, kdy hacker získá přístup k počítači s možností dosažení citlivých informací a napadení dalších počítačů v síti.

Kabai, manažer zabezpečení a ochrany údajů společnosti Deloitte, názorně ukáže, že existuje řada způsobů, jak upravit nebo zašifrovat škodlivé binární programy tak, aby to antivirové programy nerozpoznaly, a útok tak byl nezjistitelný.

A co nás ještě čeká? Jak jednotlivci, organizace i vlády budou čelit novým hrozbám? Co budou muset udělat a kam budou muset investovat? Nejen na tyto otázky odpoví konference Future of Cyber.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a registrujte se.
Využijte naši nabídku výhodnějšího ubytování a letenek.

Zástupce novinářů sdružených v EMPA

Co je EMPA congress?

Description:

EMPA is the association:

  • for chief editors and directors of military periodicals and audio-visual training aids and means of information published in Europe which are of European, national or supraregional importance,
  • for other persons who are experts in security- and defence policy and publish in European military and other media.

EMPA has more than 100 members from 22 member countries.

Mission:

EMPA provides a forum for European military journalists to share and exchange ideas and information.

EMPA’s purpose is to strengthen personal and professional relations among its members and to effectively support their work in military media.

EMPA’s aims are:

  • to support the work of its members;
  • to facilitate contacts among its members by offering opportunities for access to and exchange of information;
  • to promote understanding and knowledge of other countries’ general and security policies as well as their armed forces.

Founded:

EMPA was founded in 1977 in Rome, Italy.

Awards:

EMPA has 2 annual awards:

  • EMPA’s Best Article Award and
  • EMPA’s Best Photo Award.

For more information, please visit our webpage www.empamil.eu.

EMPA Assistant
Mrs. Vineta Žilinska
Public Relations Specialist, Military Information Section, Military Information Department, Republic of Latvia Recruitment and Youth Guard Centre; Executive Assistant to the European Military Press Association President
Phone +371 67335389, Mob. phone +371 29477095, Fax +371 67335384
E-mail: vineta.zilinska@rjc.gov.lv

For more information:
Mrs. Veronika Janurkova
Conference Production Manager
phone: +420 221602145
janurkova@natoexhibition.org

 

1

2

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

001 003 004 005 006 007 ALB ARE AUS AUT BEL BGR BHR BIH BLR CAN CHE CHN CZE DEU DNK EGY ESP EST FIN FRA GBR GRC HRV HUN IND IRL ISL ITA KAZ LVA MNE NLD NOR NZL POL PRT QAT ROU RUS SAU SRB SVK SVN SWE TKM TUN TUR UKR USA ZAF

hlavní partner:
hlavní partner:
generální partner konference:
Za podpory
Pod záštitou